معرفی شرکت

شرکت دانش بنیان کامپوزیت آسیا (سهامی خاص ) تولیدکننده انواع قطعات کامپوزیتی FRP/GRP به همراه محصولات تبدیلی آن ها با نیروی کاری و مهندسان متخصص و تکنولوژی بالای پالتروژن در سال 1382با ظرفیت تولید 1500 تن در سال در شهرستان کاشان تأسیس شد.

محصولات اصلی شامل پروفیل های استاندارد ( نبشی، قوطی، ناودانی، مقطع I ، انواع میلگرد، تسمه و ...)، میلگرد آجدار، گریتینگ، سینی و نردبان کابل است. تمامی محصولات این شرکت تاییدیه دانش بنیان را در سال 1393 اخذ نمودند.

این شرکت دارای استانداردهای سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001 و ISO TS29001 بوده و عضو انجمن های پالتروژن اروپا، انجمن کامپوزیت ایران، انجمن سازندگان تجهیزات نفت ایران و انجمن مهندسی سواحل و سازه های دریایی ایران می باشد.

محصولات تولیدی در صنایع  نفت و گاز و پتروشیمی، آب و فاضلاب ، مخابرات، الکترونیک، ساختمان و شهرسازی، حمل و نقل، دریایی، معادن، کشاورزی، کارخانجات تولید مواد شیمیایی و تجهیزات ورزشی و تفریحی و ... کاربردهای وسیعی دارند.

همواره خط مشی شرکت توسعه، ارتقای کیفیت و خدمات بهتر بوده است. ضمناً خالصانه از تمامی مشتریان در داخل و خارج از کشور برای ملحق شدن به ما برای آینده روشن تر استقبال می کنیم.